تورها

اختصاصی

اختصاصی


اختصاصی: تورهایی هستند که توسط خود گردشگران سازماندهی می‌شود و به صورت اختیاری می‌باشد.

در سفرهای انفرادی مسافرین بدون همراهی راهنما از مبدا حرکت و طبق توافقات انجام شده (وسیله ایاب و ذهاب، هتل، ترانسفر و ...)، از خدمات مورد توافق استفاده خواهند کرد.

در این گونه سفرها مسافرین در صورت تقاضا با راهنمای محلی همراه خواهند بود و استفاده از گشتها، امکانات و جاذبه‌های منطقه مورد بازدید بر اساس سلیقه مسافر و با پرداخت هزینه ایشان قابل انجام خواهد بود.

مثال


پس از تشکیل یک گروه 5 تا 15 نفره و مشخص نمودن تعداد روز و نیز تاریخ سفر با آژانس تماس می گیرید.

متناسب با فصل لوکیشن هایی برای سفر از طرف متخصصین سفر ما به شما معرفی می گردد.

پس از انتخاب مقصد سفر شما توسط لیدر شخصی و نیز ماشین شخصی از درب منزلتان آغاز می گردد.
بومگردی

بومگردی


بومگردی : همیشه حس نوستالوژی آرامبخش است و انسان همواره در پی تجربه گذشتگان خویش.

بومگردی یعنی یک شب را در منطقه بومی،مانند بومیان آن منطقه جغرافیایی زندگی کردن و یک یا چند روز تجربه زندگی در تمامی قسمت های روز مره بومیان منطقه دا درک کردن.

بوم گردی چیست؟


برای آشنایی بیشتر با مفهوم بوم گردی، بهتر است ابتدا واژه اکوتوریسم را برایتان شرح دهیم. احتمالاً بارها واژه اکوتوریسم را شنیده‌اید که شامل دو کلمه "اکو" یا "Eco" و "Tourism" می‌شود. اکو از زبان یونانی الهام گرفته و به معنای مفهومی از زیستگاه و محیط زیست است و توریسم هم معنای گردشگری را می‌رساند.

مفهوم بومگردی


حال که با مفهوم اکوتوریسم آشنا شدید، دیگر می‌توانید مفهوم بوم گردی را بهتر درک کنید. واژه بوم گردی را همانطور که سطر بالاتر به آن اشاره کردیم در واقع به گردشگری گفته می‌شود که به قصد دیدنِ یک منطقه و جاذبه‌های اطراف به سفر می‌رود تا دنیا را کشف کند، طوری که به محیط طبیعی منطقه آسیب نرسد.
داخلی

داخلی


داخلی : تور هایی که به صورت گروهی و یا شخصی در داخل کشور اجرا میشود،فارغ از طبیعت و یا تاریخ و فرهنگ تورهای داخلی نام دارند.

تورها


همان تورهای ایرانگردی ، به دلیل کم هزینه تر بودن و برنامه داشتن جزء تورهای پر تقاضا هستند. ایران دارای طبیعت متنوع و زیبایی ست و جاذبه های گردشگری بسیار زیادی دارد.


از شمال گرفته تا جنوب و از شرق تا غرب دارای اماکن تاریخی، فرهنگی، مذهبی و طبیعی بسیار دلنوازی ست.


این تور ها شامل تورهای یکروزه و چند روزه میباشد و شما میتوانید با صرف هزینه پایین تور مدنظر خود را پیدا کنید و از سفر خود لذت ببرید. تورهای طبیعت گردی و تورهای کوتاه مدت را هم میتوان زیر مجموعه ای از این دسته تورها به شمار آورد.تهران گشت نیلی


آژانس تهران گشت نیلی ( نیلی تراول ) مجری انواع تور های گردشگری طبیعت،فرهنگی،بومگردی،کمپینگ و نیز آفرود می باشد.

خدمات ویزا و پرواز
شهر گردی
تورهای شهر گردی - تهران گشت نیلی
طبیعت گردی

طبیعت گردی


طبیعت گردی: انسان همواره آرامش خود را در دل طبیعت و به دور از دغدغه های شهری و آلودگی میبیند.

تور های طبیعتگردی در انواع مختلف طبیعت مانند: جنگل نوردی،کویر نوردی،آبشار نوردی،کوه نوردی و... وجود دارد.

در تور های طبیعتگردی درجه سختی از 1 تا 6 وجود دارد که طبق کارشناسی منطقه طبیعی صورت میپذیرد.

تورهای طبیعت‌گردی که توسط آژانس‌های مسافرتی مثل تهران گشت نیلی برای گردشگران در نظر گرفته می‌شوند بر اساس مقاصد دیدنی ایران و جهان، درجه سختی و نوع اقامت دسته‌بندی می‌شوند. شما با توجه به علاقه‌مندی‌های‌تان می‌توانید از بین زیبایی‌های طبیعت مقصد مورد نظر خودتان را انتخاب کنید.
گروهی

گروهی


گروهی : به توری اتلاق می شود که از قبل هتل و پرواز یا اتوبوس و کلیه خدمات سفر برای تاریخ خاصی رزرو شده باشد، معمولا تورهای گروهی دارای نرخ مناسب تری نسبت به تورهای انفرادی هستند و از این حیث در بین گردشگران محبوب ترند.

تورهای گروهی، سفر‌هایی با مقاصد مشخص هستند که از قبل برنامه‌ریزی شده‌‌اند و در زمانی خاص اجرا می‌شوند. در این نوع تورها شما، تمام اعضای شرکت کننده با پروازی مشخص و در هتلی که از قبل به مسافران اعلام شده اقامت دارند و در گشت‌های از پیش تعیین شده شرکت خواهند کرد.

علاوه‌بر اینکه در این نوع تور امکان ترک تور برای همسفران میسر نیست.

اما تورهای انفرادی به پکیجی از سفر شامل اقامت، ویزا و پرواز اطلاق می‌شود که مسافر با سلیقه شخصی و هزینه‌ی مناسب، می‌تواند از این خدمات بهره‌مند شوند.
یکروزه
تور یکروزه تورهاییست برای کارمندان و صاحبان کار که زمان کافی برای شرکت در تورهای بلند را ندارند. در تور یک روزه به استان‌های نزدیک تهران می‌رویم و شب را به تهران باز می‌گردیم. این تورها برای آشناییِ مسافران و هماهنگی برای شرکت در تورهای بلند مدت هم اجرا می‌شود.

 

انواع تور یکروزه


در فصل‌های گرم و تابستانی، سفرهای یکروزه شمال کشور برگزار خواهد شد. تورهای یکروزه کسیلیان رود، مرداب هسل، جنگل الیمستان و سایر تورها از این دسته هستند. در فصول سرد تورهای کویری یک روزه برنامه‌ریزی می‌شوند. این تورها شامل تور یکروزه کویر ابوزید آباد و مرنجاب و حتی تور جنگل راش برگزار می‌شوند. شما می‌توانید با راهنمایی متخصصان سفر در شرکت نیلی تراول در هر فصل، تور اختصاصی خود را برنامه‌ریزی کنید. این تور اختصاصی به پیشنهاد شما و با حضور خانواده و یا دوستانتان با هر تعداد مسافری برگزار می‌شود.
تور طبس کالجنی / سرزمین سبز کویر
نوروز 1400
1,620,000تومان

3.5 روز

سفر به سبزی کویر، بازدید از حاشیه کویر مرکزی ایران و شهر طبس، باغ گلشن، روستای خرو و تنگ مرتضی‌علی، روستای ازمیغان و شالیزارهای برنج، روستای کریت، کال جنی و دریاچه نمک خور
تور ایلام
نوروز 1400
1,860,000تومان

3.5 روز

بازدید از غار زینگان، شهر تاریخی سیمره (ماداکتو)، تنگ رازیانه، سد سیمره، تنگ کافرین، دریاچه دوقلو سیاه گاو آبدانان، آبشار ماهوته، چهارطاقی دره‌شهر، تنگ بهرام چوبین و پل تاریخی گاومیشان
تور شیراز
نوروز 1400
1,770,000تومان

3.5 روز

سفر به شهر شعر و رنگ و تاریخ . مجموعه پاسارگاد، نقش رستم، مجموعه تخت جمشید، باغ ارم، آرامگاه حافظ و سعدی، نارنجستان قوام، خانه زینت‌الملوک، مجموعه وکیل، مسجد نصیرالملک و ارگ کریم خان
1,950,000تومان

4 روزه

سفر به لوت،این سرزمین شگفت آور،سفر به مریخ زمین. سفر به کرمان و شهداد و در نهایت کویر لوت‌ راهپیمایی در رودخانه شنی، پیمایش بخشی از کویر لوت برای دیدن کلوت‌ها، بازدید از جنگل نبکاها، سایت کمپ کویری، قلعه و نخلستان روستای شفیع‌آباد، باغ شازده ماهان، مقبره شاه نعمت‌الله‌ولی و مجموعه گنجعلی‌خان
تور خوزستان - شوش - شوشتر - نوروز 1400
نوروز 1400
2,150,000تومان

3.5 ر.زه

تور خوزستان - شوش و شوشتر بازدید از تاریخ و تمدن؛ قلعه دمورگان، کاخ آپادانا، موزه شوش، زیگورات چغازنبیل، سازه‌های آبی شوشتر، قلعه سلاسل و نهر داریون، پل ساسانی دزفول، جاده ساحلی و رودخانه دز و قمش دزفول
250,000تومان

1

کویری ابوزیدآباد شهرت زیادی در بین علاقه مندان به کویر برخوردار است که علاوه بر رمل های زیبا،طرفداران به بازی های مهیج میتوانند از آفرد سواری و پرواز پاراگلادر در این منطقه استفاده نمایند.
نمایش 1-6 از 6 نتیجه