تور شیراز

تاریخ خروج

۰۱ فروردین

مدت زمان

3.5 روز

بازدید

437

حداکثر ظرفیت

25

تور شیراز

تور شیراز

مجموعه پاسارگاد، نقش رستم، مجموعه تخت جمشید، باغ ارم، آرامگاه حافظ و سعدی، نارنجستان قوام، خانه زینت‌الملوک، مجموعه وکیل، مسجد نصیرالملک و ارگ کریم خان

در تور شیراز چه میگذرد . . .؟

روز اول

شروع سفر

عصر هنگام تهران را به مقصد شیراز ترک می‌کنیم.
روز دوم

تاریخ

صبحانه را در پاسارگاد میل خواهیم کرد و سپس از آرامگاه و مجموعه کوروش دیدن می‎کنیم، در ادامه مقصد بعدی ما مجموعه نقش رستم خواهد بود تا از کعبه زرتشت و آرامگاه داریوش، خشایارشا و اردشیر و نقوش برجسته دیدن کنیم، بعد از صرف نهار گشت بعدی ما مرودشت و مجموعه پرسپولیس خواهد بود، از تخت جمشید زیبا دیدن می‌کنیم. برای استراحت به شیراز خواهیم رفت.
روز سوم

شهر شعر و رنگ

پس از صرف صبحانه برنامه شیرازگردیمون رو شروع می‌کنیم، مسجد نصیرالملک و جلوه‌های نور پشت اورسی اولین جاذبه امروزمون خواهد بود، نارنجستان قوام و خانه زینت‌المولک و داستان های جالبش گشت بعدیمون هست، به سمت مجموعه وکیل خواهیم رفت، حمام و مسجد و بازار وکیل یادگاری های دوران زندیه هست که قبل از ظهر خواهیم دید، نهار را در رستوران میل می‌کنیم و سپس به سمت باغ ارم یکی دیگر آثار ثبت شده در فهرست میراث یونسکو خواهیم رفت. آرامگاه حافظ و حس و حال عجیبش آخرین برنامه ما در این روز خواهد بود.
روز چهارم

پایان سفر

پس از صرف صبحانه و ترک محل اقامت از آرامگاه سعدی و دروازه قرآن دیدن می‌کنیم تا با خاطراتی خوش به تهران برگردیم، نهار را در میان راه در آباده میل خواهیم کرد و به تهران برمی‌گردیم.

رزرو تور

نام تور تعرفه به ازای هر بزرگسال قیمت به ازای هر کودک صندلی‌های موجود تاریخ خروج مدت زمان
تور شیراز 1,770,000 تومان 1,770,000 تومان 25 ۰۱ فروردین 3.5 روز

اطلاعات رزرو

نام قیمت (بزرگسالان / کودکان) افراد (بزرگسالان / کودکان) تعداد جمع کل

خلاصه

جمع جزء 0 تومان
جمع کل 0 تومان

اطلاعات مشتری

*
نام الزامی است.
*
نام خانوادگی الزامی است.
*
شماره تلفن مورد نیاز است.
*
لطفا آدرس را وارد کنید.
متشکرم. رزرو خود را دریافت کرده اند و شماره رزرو کنید

لوازم مورد نیاز

ضروری: کارت شناسایی- شناسنامه -کوله پشتی یک روزه -لوازم بهداشتی شخصی- داروی مورد نیاز -لیوان شخصی -کفش مناسب شهرگردی -دفترچه بیمه / پیشنهادی: عینک آفتابی- دوربین عکاسی -فلاسک چای -قمقمه -آب -بالش گردنی

شاید بپسندید